}
استار بیوتی

لیفت صورت بدون جراحی

خلاصه

لیفت صورت بدون جراحی، در ادامه این مقاله به بررسی مزایای لیفت صورت بدون جراحی، قیمت لیفت صورت بدون جراحی می پردازیم.

۱۴۰۲ شنبه ۹ ارديبهشت
34
لیفت صورت بدون جراحی

لیفت صورت بدون جراحی یعنی استفاده از روش‌های غیرجراحی جهت جوان سازی صورت و کاهش علائم پیری مانند چین و چروک، ترشح غیرطبیعی چربی، کاهش جمجمه گیجی، تقلیل تنش پوست و بالابردن فرم صورت بدون نیاز به عمل جراحی. برخی از روش‌های لیفت صورت بدون جراحی شامل لیزر، رادیوفرکانس، الکتروپوراسیون، الکتروماساژ، بوتاکس و فیلرهای سطحی هستند.

 

لیفت صورت بدون جراحی و روش های آن

لیفت صورت بدون جراحی شامل روش های متنوعی است که به عنوان جایگزین به عمل جراحی زیبایی برای کاهش علائم پیری صورت مورد استفاده قرار می‌گیرند، تعدادی از این روش‌های لیفت صورت بدون جراحی عبارتند از:

لیفت صورت با لیزر: یکی از روش‌های لیفت صورت بدون جراحی است که با استفاده از لیزر، به بازسازی کلاژن و الاستین پوست کمک می‌کند. این روش باعث کاهش چین و چروک و افزایش تحرک پوست شده و در نتیجه پوست شما جوان تر خواهد شد.

 

لیفت صورت با الکتروپوراسیون:

این روش از پالس های الکتریکی برای ایجاد تغییر در بافت و بالابردن پوست صورت استفاده می‌کند.

لیفت صورت با رادیوفرکانس:

این روش با استفاده از امواج های رادیوفرکانس برای رساندن گرما به بافت‌های پوستی و فرم دهی به صورت استفاده می‌شود.

لیفت صورت با فیلر:

فیلر‌ها می‌توانند برای پر کردن خطوط ناشی از چین و چروک در صورت استفاده شوند و شکل صورت شما را بهبود بخشند.

لیفت صورت با بوتاکس:

این روش با استفاده از ماده ی بوتاکس به آرام کردن عضلات چین و چروکتون صورت می‌شود و به شما کمک می‌کند تا پوست صورتتان را پرترکیب و جوان کنید.

لیفت صورت با میکرونیدلینگ یا کلاژن پلاسمایی:

در این روش با استفاده از رویه نوک تیغی، تعدادی نوک کوچک در پوست سوراخ می‌شود و بعد به کمک پلات‌لت‌های خود بدن، خون را به طور طبیعی در اطراف سوراخ جمع می‌کند، نتیجه این روش افزایش تولید کلاژن و الاستین در پوست و بالابردن آن است.

هر کدام از این روش ها مزایا و معایب خود را دارد و قبل از انتخاب از توصیه پزشک معالج خود استفاده نمایید.

 

مزایای لیفت صورت بدون جراحی

نیاز به زمان کمتر ترمیم پس از روش: روش های لیفت صورت بدون جراحی معمولاً به دنبال یک زمان بازیابی سریع و بی دردسر هستند. در بیشتر موارد، شما می توانید در روزی که انجام می شود به فعالیت های عادی خود ادامه دهید، بدون هیچ طرح پیگیری بعدی.

  • طراحی صورت انعطاف پذیرتر: روش های لیفت صورت بدون جراحی معمولاً غیریکسانی هستند و اجازه می دهند پزشک برای به دست آوردن طراحی یکتا پسندیده، چندین تکنیک را ترکیب کند.
  • تاثیر کم‌تر بر روابط پایدار شما: روش‌های لیفت صورت بدون جراحی افتراق شایانی از روش های جراحی به دلیل تاثیر کمتر بر روابط شما باعث می‌شوند شما در جای خود به نوعی "زندگی معمولی خود را ادامه دهید".
  • نتایج قابل مشاهده و روشن: روش‌های لیفت صورت بدون جراحی در تولید نتایج به مراتب سریع تر و قابل مشاهده تر از روش های جراحی هستند. شما معمولاً می توانید در عرض چند هفته به نتایج مورد نظر خود دست پیدا کنید.
  • فاقد عوارض جانبی‌: در بیشتر موارد، روش‌های لیفت صورت بدون جراحی مانند لیزر و بوتاکس، فاقد عوارض جانبی بسیاری هستند که ممکن است در روش های جراحی مشاهده شود.

هزینه کمتر نسبت به جراحی: قیمت های لیفت صورت بدون جراحی معمولاً کمتر از قیمت های یک عمل جراحی زیبایی هستند، و به عنوان یک راه حل فوق العاده برای آن دسته از افرادی هستند که زمان و پول کمی برای رفتن به جراحی جدی ندارند.

 

قیمت لیفت صورت بدون جراحی در کلینیک زیبایی استار بیوتی

قیمت لیفت صورت بدون جراحی به نوع لیفت، محل انجام عمل، شدت مشکلات شما و تجهیزاتی که در زمان اجرای لیفت بکار گرفته می‌شود، قیمت آن ممکن است متفاوت باشد. بهتر است با پزشک متخصص خود مشورت کنید و قیمت دقیق این پروسه را با او بررسی کنید. .در کلینیک زیبایی استار بیوتی ما از بروزترین دستگاه ها و از بهترین مواد جهت جلوگیری و کنترل روند پیری استفاده می کنیم. شما می توانید به صورت رایگان برای مشاوره جوانسازی پوست خود به کلینیک مراجعه بفرمایید.

 

لیفت صورت بدون جراحی

Model.WriterPostion
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید