}
استار بیوتی

تفاوت لیفت شقیقه با لیفت ابرو

خلاصه

تفاوت لیفت شقیقه با لیفت ابرو، در ادامه این مقاله به بررسی تفاوت لیفت ابرو و شقیقه به طور کامل می پردازیم.

۱۴۰۲ شنبه ۹ ارديبهشت
153
تفاوت لیفت شقیقه با لیفت ابرو

لیفت ابرو چیست؟

لیفت ابرو یک روش جراحی زیبایی است که برای اصلاح شکل و جایگاه ابروها به کار می‌رود. در این روش، پوست ابروها بالاتر برده می‌شود تا چشمان بزرگتر، شفاف تر و جوان‌تر به نظر بیایند. لیفت ابرو معمولاً به دو صورت انجام می شود. در روش اول، سوراخ‌های کوچکی در ابروها ساخته شده و نخ‌های خاصی برای بالابردن آن‌ها به کار می‌رود. در روش دوم نیز از باتوکس استفاده می‌شود که با تزریق آن در بخش‌های خاصی از پوست ابرو، باعث برجسته شدن آن‌ها و بالابردن آن‌ها می‌شود.

این روش معمولاً در افرادی که شکل ابروهایشان کج شده و نزدیک به چشمانشان قرار گرفته است، و یا در افرادی که می‌خواهند جوان و شفاف تر به نظر بیایند، استفاده می‌شود. قبل از انجام این روش، باید با یک پزشک متخصص مشورت کنید و از جزئیات و عوارض احتمالی آگاه شوید.

 

لیفت شقیقه چیست

لیفت شقیقه یا پوست‌برداری چشم، یک روش جراحی زیبایی است که در آن پوست اضافی حول چشم‌ها برش داده می‌شود. این روش به صورت اصطلاحی به آن اشاره می‌کند که در آن پوستی که برای پوشیدن چشم‌ها لایه شده است، برداشته می‌شود و پوست زیر آن به صورتی صاف، شفاف و جوانتر ظاهر می‌شود.

 

تفاوت لیفت ابرو و شقیقه چیست؟

لیفت ابرو و شقیقه هر دو روش‌هایی هستند که برای بهبود شکل و جلوگیری از جایز شدن چشم ها انجام می‌شوند، اما تفاوت‌هایی بین آن‌ها وجود دارد:

 

لیفت ابرو: در این روش، ابروها بالاتر قرار می‌گیرند و شکل آن‌ها تغییر می‌کند. این روش معمولاً با استفاده از باتوکس، پر کردن بازوهای ابرو و برش‌های کوچک در پوست انجام می‌شود.

لیفت شقیقه: در این روش، پوست اضافی حول چشم ها برش داده می‌شود تا شکل چشم ها بهبود یابد و شرایط برای ماسکارا زدن چشم ها بهتر شود. این روش معمولاً در افرادی که چشم هایشان پوچ و نامشخص هستند، انجام می‌شود.

به طور کلی، لیفت ابرو برای اصلاح شکل ابروها و درمان نواحی خود چشمی مناسب است، در حالی که شقیقه بیشتر برای بهبود ظاهر چشم ها و محیط اطراف آن‌ها استفاده می‌شود.

 

لیفت ابرو و شقیقه در کلینیک زیبایی استار بیوتی

 کلینیک تخصصی استار بیوتی با بهره‌گیری از بهترین پزشکان آماده ارائه خدمات به مشتریان است. خدمات لیفت ابرو و لیفت شقیقه در کلینیک استار بیوتی با استفاده از بهترین دستگاه‌ها انجام می‌شود.

 

سایر مقاله مرتبط کلینیک زیبایی استار بیوتی:

لیفت صورت بدون جراحی

تفاوت لیفت شقیقه با لیفت ابرو

Model.WriterPostion
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید